Menu

Український Центр Реструктуризації Підприємств та Розвитку Приватного Сектору

Партнери

Центр розвитку підприємництва та інвестицій

Центр розвитку підприємництва та інвестицій

Громадська організація «Центр розвитку підприємництва та інвестицій» створена у червні 2015 року і є незалежним самоврядним громадським об’єднанням, метою якого є розвиток підприємництва та сприяння поліпшенню інвестиційного клімату в Україні.
Компанія  STRATEGIC

Компанія STRATEGIC

Місія STRATEGIC: Створюємо і втілюємо стратегічні бізнес-рішення стійкого n-кратного росту, розвитку і капіталізації компанії на локальному і міжнародних ринках.

ПП «Бюро Маркуса»

ПП «Бюро Маркуса»

Молявко Олеся Михайлівна

Адвокат
Кандидат юридичних наук

ТДВ «Європейський консалтинговий центр «Євроконсалтинг»

«Євроконсалтинг» створений у 1995 році на базі науково-впроваджувальної лабораторії.

Основний предмет діяльності «Євроконсалтингу» – вирішення ситуаційних задач господарської практики, що вимагають одночасно і належного правового забезпечення, і фінансової оптимізації, і чіткої логістики. Більшість виконаних «Євроконсалтингом» замовлень має пряме відношення до проблематики стратегічного менеджменту та фінансового інжинірингу. Особлива увага приділяється прогнозуванню ризиків (управлінських, інвестиційних, галузевих і ін.) з метою забезпечення необхідної надійності рекомендацій.

Клієнти

ОАО Електровимірювач

ОАО Електровимірювач

ПАО «Электроизмеритель» – крупнейшее и единственное в Украине предприятие, которое c 1956 года разрабатывает и производит многофункциональные (комбинированные) электроизмерительные приборы, поставляя свою продукцию во все регионы СНГ. За это время наши приборы заработали себе достойную репутацию и пользуются спросом у потребителей благодаря надежности, простоте в эксплуатации и практически неограниченному сроку службы.

ВАТ Коростенський завод хімічного машинобудування

ВАТ Коростенський завод хімічного машинобудування

Сегодня, имея мощную производственную базу, высококвалифицированные кадры ИТР и рабочих, завод проектирует и изготавливает самое современное конкурентоспособное оборудование для химической, газо-нефтеперерабатывающей, пищевой и других отраслей промышленности и для сельского хозяйства.

Державне підприємство завод

Державне підприємство завод "Арсенал"

Поштова адреса:
Україна, 01133, м. Київ, бульв. Лесі Українки, буд. 26-Б, офіс 909
тел.: +38(044) 285-62-19
E-mail:  ucerpsd@ukr.net